ECE-T2EP392FA
CAP ALUM 3900UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2EP392FA
ECE-T2EP392FA Hakkında
Panasonic ECE-T2EP392FA, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile güç uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa yapısına sahiptir. 51mOhm ESR değeri ile 120Hz'de verimli çalışır. 10 kHz'de 10.3A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında, 85°C'de 3000 saatlik ömür garanti eder. ±20% kapasitans toleransı ile spesifikasyonları önceden belirlenmiş devrelerde kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V