ECE-T2EP152EA
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2EP152EA
ECE-T2EP152EA Hakkında
Panasonic ECE-T2EP152EA, 1500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yöntemi ile monte edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 4.04A, 10kHz'de 5.656A ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.656 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V