ECE-T2AP822FA
CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2AP822FA
ECE-T2AP822FA Hakkında
ECE-T2AP822FA, Panasonic tarafından üretilen 8200µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radyal, snap-in kutu paketlemesinde sunulan kondansatör, 40mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 85°C'de 3000 saat yaşam süresine sahip olup, -40°C ile +85°C arasında çalışabilmektedir. Yüksek frekans ripple akımı 8.372A (10 kHz) ve düşük frekans ripple akımı 7.28A (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Parça durumu itibariyle kullanımdan kaldırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.372 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V