ECE-T2AP123FA
CAP ALUM 12000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T2AP123FA
ECE-T2AP123FA Hakkında
Panasonic ECE-T2AP123FA, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime sahip bu kondansatör, through-hole montajı için radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 28mOhm, ripple akımı 120Hz'de 8.65A ve 10kHz'de 9.948A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devreler gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.948 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V