ECE-T1VA333FA
CAP ALUM 33000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T1VA333FA
ECE-T1VA333FA Hakkında
Panasonic ECE-T1VA333FA, 33000µF kapasitansı ve 35V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans, 19mOhm ESR ve 7.602A @ 10kHz ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.602 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V