ECE-T1KP123EA
CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T1KP123EA
ECE-T1KP123EA Hakkında
Panasonic ECE-T1KP123EA, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve frekans ayarlama devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile radial snap-in kasa yapısında sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile 3000 saat ömür garantisi sağlar. 28mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 6.92A ve 10kHz'de 7.958A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Bileşenin Obsolete statüsünde olduğu dikkate alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.958 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V