ECE-T1JP123EA
CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T1JP123EA
ECE-T1JP123EA Hakkında
Panasonic ECE-T1JP123EA, 12000µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipi ile tasarlanmış olup, snap-in 4 lead paketinde sunulmaktadır. 35mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygun durumdadır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. 120Hz'de 7.15A ve 10kHz'de 8.223A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.223 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V