ECE-T1JA273FA
CAP ALUM 27000UF 20% 63V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-T1JA273FA
ECE-T1JA273FA Hakkında
Panasonic ECE-T1JA273FA, 27000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile çalışan bu radial, snap-in montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 17mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliğine sahiptir. 10kHz'de 7.579A rms ripple akımı taşıyabilmesi, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanımına uygun olduğunu gösterir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Bileşen, yaşlandığından tüm yeni tasarımlarda alternatif komponent değerlendirilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.579 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V