ECE-T1EP104FA
CAP ALUM 100000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T1EP104FA
ECE-T1EP104FA Hakkında
Panasonic ECE-T1EP104FA, 100000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 12mOhm'dur. Radyal snap-in kasa tipinde 4 başlıklı montaj yapısına sahip olup through-hole monte edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 13.89 A ve 120 Hz'de 12.08 A ripple akımını destekler. ±20% kapasite toleransı ile sunulur. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V