ECE-T1EA823FA
CAP ALUM 82000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T1EA823FA
ECE-T1EA823FA Hakkında
Panasonic ECE-T1EA823FA, 82000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile snap-in radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 3000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ESR değeri 120Hz'de 13mOhm olup, ripple current kapasitesi 120Hz'de 8.68A ve 10kHz'de 9.982A'dir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.982 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V