ECE-T1CA683EA
CAP ALUM 68000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-T1CA683EA
ECE-T1CA683EA Hakkında
Panasonic ECE-T1CA683EA, 68000µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 17mOhm ESR değerine sahiptir. Through-hole snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyonu mümkündür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlüdür. 10kHz'de 7.613A, 120Hz'de 6.62A ripple akımı kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı DC devre tasarımlarında kullanılır. Ürün güncel üretimde bulunmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.613 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V