ECE-S2EU681U
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-S2EU681U
ECE-S2EU681U Hakkında
Panasonic ECE-S2EU681U, 680µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesiyle through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garanti eder. 50 kHz yüksek frekans ripple akımı 2.1 A ve 120 Hz düşük frekans ripple akımı 1.5 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, yüksek sıcaklık ortamlarında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V