ECE-S2EG331N
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-S2EG331N
ECE-S2EG331N Hakkında
Panasonic ECE-S2EG331N, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur. Radial snap-in yapısıyla genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saatlik ömre garantilidir. ±20% tolerans ve 1.563 A ripple akım kapasitesi (50 kHz) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.563 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V