ECE-S1EG103N
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-S1EG103N
ECE-S1EG103N Hakkında
ECE-S1EG103N, Panasonic tarafından üretilen 10000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, radial snap-in montajı destekler ve through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen bu kondansatör, genel amaçlı elektrik uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ripple current özellikleri ile 50 kHz'de 3.565A ve 120 Hz'de 3.1A kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.565 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V