ECE-P2HP561HA
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-P2HP561HA
ECE-P2HP561HA Hakkında
ECE-P2HP561HA, Panasonic tarafından üretilen 560µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radyal, snap-in tip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. 355mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu komponentin ripple akım kapasitesi 10kHz'de 4.928A, 120Hz'de 3.52A'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışan komponent, 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, eski nesil endüstriyel ve tıbbi ekipmanda yaygın olarak yer almıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.928 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V