ECE-P2GP272HA
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-P2GP272HA
ECE-P2GP272HA Hakkında
Panasonic ECE-P2GP272HA, 2700µF kapasitanslı, 400V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türü ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir depolama kondansatörüdür. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, -25°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi sunar. 73mOhm @ 120Hz ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri, 9.34A @ 120Hz ve 13.08A @ 10kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtering ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V