ECE-P2GA152HA
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-P2GA152HA
ECE-P2GA152HA Hakkında
Panasonic ECE-P2GA152HA, 1500 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj ile radial, snap-in kasa tipi kullanır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmış olan bu kondansatör, 122 mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile karakterize edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür süresi garantilidir. 10 kHz'te 7.308 A, 120 Hz'te 5.22 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri başta olmak üzere endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 122mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.308 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V