ECE-P2EA222HA
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-P2EA222HA
ECE-P2EA222HA Hakkında
Panasonic ECE-P2EA222HA, 2200 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi olan bu komponentin radial, snap-in kasa yapısı bulunmaktadır. 98 mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantilidir. 10 kHz'de 6.09 A ve 120 Hz'de 4.35 A ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikasiyon devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 98mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V