ECE-P2DP392HA
CAP ALUM 3900UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-P2DP392HA
ECE-P2DP392HA Hakkında
Panasonic ECE-P2DP392HA, 3900µF kapasitansına sahip 200V rated gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa tasarımına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 55mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10kHz'de 11.51A ve 120Hz'de 8.22A ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.51 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V