ECE-P2DA562HA
CAP ALUM 5600UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-P2DA562HA
ECE-P2DA562HA Hakkında
Panasonic ECE-P2DA562HA, 5600 µF kapasitanslı 200V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi olup through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 44 mOhm ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 10.75 A ve 120 Hz'de 7.68 A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında 3000 saat ömür süresi garantisinde çalışır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V