ECE-P1HP333HA
CAP ALUM 33000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECE-P1HP333HA
ECE-P1HP333HA Hakkında
Panasonic ECE-P1HP333HA, 33000 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. 18mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlayarak güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve geniş kapasitans değeri gereken genel amaçlı devreler için uygulanabilir. 85°C'de 3000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve ticari uygulamalara uygundur. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında 10.48A @ 120Hz ve 12.05A @ 10kHz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V