ECE-A1VN220U
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1VN220U
ECE-A1VN220U Hakkında
Panasonic ECE-A1VN220U, 22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans, Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma sağlar ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 136 mA ve 120 Hz'de 80 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve güç yönetimi devrelerinde tercih edilir. Bi-polar polarizasyon özelliği bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V