ECE-A1VN101U
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1VN101U
ECE-A1VN101U Hakkında
Panasonic ECE-A1VN101U, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile çalışır ve ±20% tolerans içinde üretilmiştir. Through Hole montajı için uygun radial konfigürasyonda tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. 2000 saat ömrü ile 85°C sıcaklıkta çalışabilir ve -40°C ile +85°C arasında işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 391 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 391 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V