ECE-A1VN100UB
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1VN100UB
ECE-A1VN100UB Hakkında
Panasonic ECE-A1VN100UB, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi through-hole PCB bağlantısı için uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garanti edilmiştir. 10 kHz'de 73.1 mA ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlı çalışma ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V