ECE-A1VN100U
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1VN100U
ECE-A1VN100U Hakkında
Panasonic ECE-A1VN100U, 10 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanır. 10 kHz'de 73.1 mA ve 120 Hz'de 43 mA ripple akımı kapasitesi mevcuttur. Power supply filtreleme, ses sistemleri ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V