ECE-A1VKS470I
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1VKS470I
ECE-A1VKS470I Hakkında
Panasonic ECE-A1VKS470I, 47 µF kapasitanslı, 35V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygundur. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, 85 mA ripple akımını 120 Hz'de taşıyabilir. Ses sistemleri, power supply'ler, kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V