ECE-A1HN471U
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HN471U
ECE-A1HN471U Hakkında
Panasonic ECE-A1HN471U, 470 µF kapasitansına ve 50V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.003 A, 120 Hz'de ise 590 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.003 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V