ECE-A1HN470U
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HN470U
ECE-A1HN470U Hakkında
Panasonic ECE-A1HN470U, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. 10 kHz'de 238 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 238 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V