ECE-A1HN331U
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HN331U
ECE-A1HN331U Hakkında
Panasonic ECE-A1HN331U, 330 µF kapasitanslı, 50V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve bi-polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, Through Hole montaj tipiyle PCB'lere entegre edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 85°C'de 765 mA @ 10 kHz ve 450 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V