ECE-A1HN220UB
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HN220UB
ECE-A1HN220UB Hakkında
Panasonic ECE-A1HN220UB, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipinde through-hole montaj özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile sabit kapasitans değeri sağlar. 10 kHz'de 153 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, analog devreler ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 153 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V