ECE-A1HKSR33B
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HKSR33B
ECE-A1HKSR33B Hakkında
Panasonic ECE-A1HKSR33B, 0.33µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenmesi uygun olan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılan dönem ürün olup, yedek parça olarak tedarik edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V