ECE-A1HKAR47B
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HKAR47B
ECE-A1HKAR47B Hakkında
Panasonic ECE-A1HKAR47B, 0.47µF kapasitanslı, 50V rated voltajında polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde through-hole konfigürasyonda sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 8.5mA ripple current @ 10kHz özellikleri ile gücü düşük devreler, işaret işleme, power supply filtreleme ve desuplaj uygulamalarında çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilmek ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. Artık üretilmeyen (obsolete) bu komponent, eski cihazlar ve legacy sistemlerde bulunur.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.5 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V