ECE-A1HKAR47
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HKAR47
ECE-A1HKAR47 Hakkında
ECE-A1HKAR47, Panasonic tarafından üretilen radial bacaklı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 0.47 µF kapasitans değeri, 50 V rated voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 1000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 10 kHz frekansda 8.5 mA ripple current kapasitesine sahip olup, analog devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.5 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V