ECE-A1HKA4R7
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HKA4R7
ECE-A1HKA4R7 Hakkında
Panasonic ECE-A1HKA4R7, 4.7 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma aralığına sahiptir ve 85°C'de 1000 saat yaşam süresi sağlar. ±20% toleransı, 39.1 mA ripple akım kapasitesi (10 kHz) ve 23 mA ripple akım (120 Hz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel analog elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 39.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V