ECE-A1HKA330
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1HKA330
ECE-A1HKA330 Hakkında
Panasonic ECE-A1HKA330, 33 µF kapasitansı ve 50V voltaj değeri ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenerek yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu komponentin işletim sıcaklığı -40°C ile 85°C arasında değişkendir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömrü garantisinden, ripple akım kapasiteleri ile (127,5 mA @ 10 kHz, 75 mA @ 120 Hz), güç kaynakları, filtre devreleri ve dekouple uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Genel amaçlı elektronik devrelerin tasarımında tercih edilen bir standar komponentidir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 127.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V