ECE-A1EN470U
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1EN470U
ECE-A1EN470U Hakkında
ECE-A1EN470U, Panasonic tarafından üretilen 47µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyon sağlar. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) standartlarına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 187 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple current kapasitelerine sahiptir. Güç kaynakları, ses devreleri, filtering uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 187 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V