ECE-A1EN101U
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1EN101U
ECE-A1EN101U Hakkında
ECE-A1EN101U, Panasonic tarafından üretilen radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans değeri ve 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through Hole montaj tipine uyumlu radyal can paketinde gelmektedir. 10 kHz'de 306 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Gücü ayıklamak için filtreler, düşük frekans uygulamaları ve güç kaynakları gibi çeşitli elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 306 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V