ECE-A1EN100U
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-A1EN100U
ECE-A1EN100U Hakkında
Panasonic ECE-A1EN100U, 10 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile güç kaynağı devreleri, ses sistemleri, aydınlatma uygulamaları ve genel elektronik projelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 2000 saat 85°C lifetime değeri ile güvenilir performans sunar. Through-hole montajı için radial can paketinde sunulmaktadır. 76.5 mA @ 10 kHz high frequency ripple current ve 45 mA @ 120 Hz low frequency ripple current kapasitesi vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 76.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V