ECE-A1EKG680
CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1EKG680
ECE-A1EKG680 Hakkında
ECE-A1EKG680, Panasonic tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 68 µF kapasitans değerine ve 25V nominal gerilim değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömrü vardır. 100 kHz yüksek frekans koşullarında 190 mA ripple akımı taşıyabilir. 1.2 Ohms impedans değeri ile radial, kutu paketine sahiptir. Through-hole montaj tipidir. Dikkat: Bu ürün üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 1.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V