ECE-A1EKA4R7I
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1EKA4R7I
ECE-A1EKA4R7I Hakkında
Panasonic ECE-A1EKA4R7I, 4.7 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montajı destekleyen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmakta, ±20% tolerans ile üretilmektedir. 10 kHz'de 37.4 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, bypass ve timing uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.4 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V