ECE-A1CKS470
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-A1CKS470
ECE-A1CKS470 Hakkında
Panasonic ECE-A1CKS470, 47 µF kapasitansına ve 16 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole radial montaj türüne uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current kapasitesi 100 kHz'de 119 mA, 120 Hz'de 70 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüleri ve analog filtre devreleri gibi birçok elektronik uygulamada kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V