ECE-A1CKG330
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1CKG330
ECE-A1CKG330 Hakkında
Panasonic ECE-A1CKG330, 33 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat lifetime'a sahiptir. 100 kHz'de 121 mA ripple current kapasitesi bulunan bileşen, through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, DC-DC dönüştürücüler ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Ürün mevcut üretimde kullanılmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 121 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V