ECE-A1CKA101B
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-A1CKA101B
ECE-A1CKA101B Hakkında
ECE-A1CKA101B, Panasonic tarafından üretilen 100µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere Through Hole montaj tipi ile sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 1000 saatlık ömür (85°C'de) özellikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve dijital elektronik devreler gibi çeşitli uygulamalarda filtreleme, dekuplaj ve enerji depolama fonksiyonları gerçekleştirir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 154.7 mA ripple akım kapasitesine (10 kHz) sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 154.7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 91 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V