ECE-A1AN470S
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1AN470
ECE-A1AN470S Hakkında
ECE-A1AN470S, Panasonic tarafından üretilen 47µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans aralığında çalışır. Bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 170 mA, 120 Hz'de 90 mA ripple current değerlerine sahiptir. Düşük voltaj devrelerinde filtre, bypass ve coupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bi-polar polarizasyona sahip olması onu esnek bir seçenek yapmaktadır. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V