ECE-A1AN330U
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A1AN330U
ECE-A1AN330U Hakkında
Panasonic ECE-A1AN330U, 33 µF kapasitansı ve 10V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür ile 85°C sıcaklıkta belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında, bi-polar polarizasyon özelliğine sahip kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 136 mA ripple akımı yüksekliğine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 136 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V