ECE-A0JN332U
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A0JN332U
ECE-A0JN332U Hakkında
Panasonic ECE-A0JN332U, 3300 µF kapasitansı ile radial konfigürasyonda alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, timing devrelerine ve sinyal işleme devrelerine uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Radial, Can kasa tipi ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahip komponent, 10 kHz'de 1.292A ve 120 Hz'de 760 mA ripple akımı karakteristiğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.292 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V