ECE-A0JN221U
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A0JN221U
ECE-A0JN221U Hakkında
Panasonic ECE-A0JN221U, 220 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltajda çalışan bu radial montajlı komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür ömüne sahiptir. 10 kHz yüksek frekansta 340 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB tasarımlarında kolay entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V