ECE-A0JKS331
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECE-A0JKS331
ECE-A0JKS331 Hakkında
Panasonic ECE-A0JKS331, 330 µF kapasitanslı, 6.3 V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 1000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 100 kHz'de 221 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal bağlantı noktaları ve çeşitli analog elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 221 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V