ECE-A0JKG220
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A0JKG220
ECE-A0JKG220 Hakkında
Panasonic ECE-A0JKG220, 22 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage'a sahip radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipine sahip olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10 Ohm impedans değeri gösterir. 100 kHz'de 47 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlayan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreler ve dekoplaş uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial, Can paketlemesi ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 10 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 47 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V