ECE-A0JKA221
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECE-A0JKA221
ECE-A0JKA221 Hakkında
Panasonic ECE-A0JKA221, 220µF kapasitanslı, 6.3V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini korumalı olarak çıktı filtresi, güç kaynakları, ses amplifikatonları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 175.1 mA ripple akımı kapasitesi @ 10 kHz ile düşük frekans uygulamalarında da güvenilir çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 175.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 103 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V